Sevgililer günü için 5 hediye tavsiyesi

Sevgi çok güzel. Sevgili de eğer mevcutta bulunuyorsa harika bir şey. Ama tüm bu muazzam hislerin yanında Sevgililer Günü yılın en kaotik günlerinden biri. Kaotikliği kırmızı renk yoğunluğundan da anlaşılıyor.
O gün kırmızıdır, kalptir, aşktır hatta kırmızı kalpli yastıktır genel geçere göre. Ama biz genel geçerden viraj alıp başka yöne gidenlere seslenelim istedik.
Şubat ayının ilk iki haftası her yerde kırmızı renk görmekten kendini Gaspar Noe ya da Dario Argento filmlerinde zannedenlere hediye paketi listesi hazırladık. Tek hediye yetmez çok kuru kalır dedik. Tek bir kırmızı gülle geçiştiremeyeceksiniz.
Listemiz kırmızı kaosundan ve sevgiliye ne hediye alınır diye Google search kısmını taciz etmekten bunalanlara ilaç gibi gelecek. En azından biz öyle umuyoruz.

İroniyi seven, realizmden kopmadan romantikleşebilen ehlikeyifler:

Sevgilisine 14 Şubat’ta evde harika bir çilingir sofrası kurmak isteyenler için. Amerikan servisinden, kadehine, rakı taşına kadar dolu dolu bir Davetkâr Paket. Hatta içinde Yalanlar ve Bahaneler Defterleri de var :)

Anason İşleri Rakı Kültürünün Tasarım Ürünleri

Mecburen muhteşem ve aşıklara:

Göz alıcılık ve muhteşemlikte Bowie’de birleşenlerin gücünü yansıtan Heroes Paket. “We can be heroes just for one day” deyip de 14 Şubat’ta bir günlüğüne sevgilisinin kahramanı olmak isteyenlere. Elbet bir gün yetmez, her gün de fazla gelir. Sıklıkla kahramanı olmak iyidir. Özel tasarım kadehiyle, tabağıyla, fularıyla özel bir hediye.

Anason İşleri Rakı Kültürünün Tasarım Ürünleri

 

Kısa ve öz bakışarak birbirine yakışanlara:

Tüketim endüstrisi erkeğe alınacak hediye konusunda maalesef gelişemedi. Bu yüzden her yıl Sevgililer Günü için erkeğe hediye paketi yapıyoruz. Dünyadaki milyarlarca ihtiyaçtan hiç olmazsa bir tanesini Yakışan Paket ile karşıladığımızı düşünüyoruz. Aynı paketin kadına hediye edilebilecek olanı da var. Bakışan Paket de güzel bir hediye alternatifi olabilir. 
Anason İşleri Rakı Kültürünün Tasarım ÜrünleriAnason İşleri Rakı Kültürünün Tasarım Ürünleri

Şahaneliği ve sevgisiyle ile barışık, kendi ilişkisinin kahramanı olanlar:

Sevgilisine kimono hediye eden bir azınlık olduğunu düşünüyoruz. Yeterli verimiz yok bu konuda ancak önsezilerimize güveniyoruz. Kimono ayrıca hem sevgili için hem de sevgiliyi izleyen göz için hediye. Ziggy Paket size şahane hediye paketiyle gelecek.

Anason İşleri Rakı Kültürünün Tasarım Ürünleri

“Derdi buldum, dermanı uzakta aramam” diyen sevgililer:

Derdini de dermanını da kısa ve öz anlatan bir çift kadeh var. İki sevgili karşılıklı kadeh kaldırmak istediğinde yetişecek Derman Paket.

Paylaş: