Aşk münasebetsizliktir

 

Aşk münasebetsizliktir

 

Anason İşleri demek, biraz da gönül işleri demek. Faaliyet alanımızın merkezinde muhabbet var. Muhabbet de tam olarak aşk demek, sevda demek. Daha ne olsun?

 

Aşk güzeldir. Aşkı güzel yapan anarşistliğidir, münasebetsizliğidir. En muntazam insanlar bile aşık olunca yersiz sevinçlere, münasebetsiz hareketlere gark olurlar. Güzel olan budur. 

 

Lakin şu Valentin beyin gününe itirazımız var. Sevgililer Günü, kapsayıcı değil. Bunun eski sevgilisi var, platoniği var... Bizim patron var 14 yaşından beri Nastassia Kinski’ye aşık… Bütün bunları ne yapacağız? O yüzden bunu biraz genişletelim dedik. Böylece Sevgililer Günü Sevgililer Haftası oldu. Biz yaptık oldu.

 

Elinde günlük kırmızı gülle dolaşan kalabalığın arasına karışsanız da karışmasanız da akşam bir meyhanede oturamayacaksınız. Hiç değilse hediyeniz yaratıcı olsun.

 

Buyrun bizim önerilerimiz bunlar. Dahası sitede.

 

Bu arada Sevgililer Haftası kapsamında ilan ettiğimiz diğer günler şöyle:

 

15 Şubat Eski Sevgililer Günü

İlişkinizi edepli bir şekilde bitirebilmişseniz en iyi sevgili eski sevgilidir. Kesin bilgi. Cinsel  gerilim -muhtemelen- çekilmiş, kankalık enerjisi dolmuştur ortama. Anason İşleri’nde tam eski sevgilinize göre hediyeler var.

 

16 Şubat Meşhur Sevgililer Günü

Pamuk Prenses’e de aşık olabilir insan, Aslan Adam Vincent’e de. Kime ne? Anason İşleri böyle ilişkilerin şerefine (kendinize) alabileceğiniz hediyelerle dolu.

 

17 Şubat Potansiyel Sevgililer Günü

Olur mu olur. Potansiyel sevgilinizi hakiki sevgiliye çevirmek için kendinize Anason İşleri’nden daha iyi bir adres bulamazsınız. 

 

18 Şubat Pişman Olunmuş Sevgililer Günü

Gönül bu. Ota da konar, çöpe de. Her türlü pişmanlık işlerine uygun (kendinize) hediyeler Anason İşleri’nde.

 

19 Şubat Yasak Sevgililer Günü

Aşk-ı memnu. En romantik. Çok tehlikeli. Anason İşleri; yasak aşkınıza, münasebetsiz ilişkinize münasip hediyelerle doludur.

 

20 Şubat Sanal Sevgililer Günü

Nude atmalar, poke’lar, pşşt’ler… Düne kadar ayıp denen şeyler bugün reçeteye yazılıyor. Münasebetsizlikte limit gökyüzü. Zeki Müren de sizi görüyorsa ne güzel! Sanal aşklara gerçek hediyeler tabii ki Anason İşleri’nde.