Rakı Kültürünün Tasarım Eserleri
Dijital Sanat ile Buluştu!

Kadehleri, masa örtüleri, meze tabakları, posterleri ve şimdi de NFT’leri… Anason işleri biraz da gönül işleridir. Bu aşkın hikayesi her çilingir sofrasında sizinledir. Geçmişe selam çakar ama gözü gelecektedir. Anasonun narin ve baş döndüren kokusu, tasarımcılarımızın dokunuşlarıyla zamansız eserlere dönüştü. Anasonun narin ve baş döndüren esansı, tasarımcılarımızın dokunuşlarıyla zamansız eserlere dönüştü.
NFT nedir?
NFT yani Non Fungible Token, Türkçe anlamıyla değiştirilemeyen jeton, blokzincir üzerindeki benzersiz varlıklara verilen isimdir. NFT ile satılan ürünler, doğrulanabilir ve türünün tek örneği olarak dijital dünyadaki yerini alır.
Anason İşleri NFT’leri nedir?
Anason İşleri NFT’leri nedir? Anason kokulu muhabbetlere rakı kültürüyle ilgili tasarımlarını dahil edenler günden güne artıyor. Anason İşleri NFT’leri de şimdi bu derin kültürü zamanın ötesine taşıyarak geleceğe miras bırakıyor. NFT sahipleri türünün tek örneği eserlerine kavuşurken, Anason İşleri’nin her yıl sunacağı ayrıcalıklı fırsatlardan da yararlanabiliyor. Anason İşleri NFT’lerine sahip olmak isterseniz, aşağıdaki linke tıklayarak Rakı Kültürü Koleksiyonu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.